Informace o nás

     Vítám Vás na našem novém prodejním webu, v novém projektu FlipAlbum. Jsem Táňa Tučková a mým cílem je poskytnout užitečné, zajímavé a málo frekventované služby na našem trhu v segmentech tvorby digitálních alb a e-booků ke spokojenosti všech zákazníků, a to jak soukromých, tak i firemních

    Pokud také často sháníte nějaký opravdu originální dárek pro své blízké, jste právě na správné adrese. Digitálním FlipAlbem od nás každého opravdu překvapíte a nadchnete! Vždyť dostane do rukou profesionálně zpracované soukromé fotografie a případně i home videa, atraktivně seřazené v nekonvenčním digialbu... tedy obdrží vlastně digitální kroniku lidí, míst a událostí, které se ho přímo týkají, nebo ho zajímají, k nimž má blízký vztah. 

    FlipAlbum svou moderní koncepcí může skutečně zaujmout každého, jen je třeba připravit podklady (tedy vybrat ze svých fotek ty, které chcete v albu mít). Na našich stránkách se dozvíte o FlipAlbu vše - co přináší, jaké má možnosti a výhody. Pokud byste měli další dotazy, máme zde rubriku  Napište nám, kde můžete veřejně klást otázky, psát komentáře či poznámky, nebo nám zavolejte či pošlete mail. Můžete si také stáhnout ukázku našeho FlipAlba, seznámit se s ním a až pak se rozhodnout, zda si ho objednáte.   

    Moje firma má i další projekty, kde zúročuji svoji dlouholetou práci redaktorky v předních českých mediích, včetně ČT. Jsou to především www.az-e-booky.cz , kde pro vás připravuji e-booky pro běžný život i podnikání. Šetřím vám úsilí a čas, který byste museli věnovat vyhledávání a třídění informací a dost možná i peníze za drahé konzultace u odborníků. Na téma, které vás zajímá, najdete vše opravdu důležité (a ještě něco navíc) na mém webu - v zajímavých článcích a přehledných e-knihách. Informace, rady a návody ke každému tématu jsou vždy stručně, čtivě, aktuálně a profesionálně zpracované. 

    Třetí můj projekt je nekomerční - stránky www.odrostenci50plus.cz  jsou informační a motivační a jsou určeny pro lidi nad 50 let, kteří hledají nejlepší způsob, jak aktivně, ve zdraví, v dostatku a „fotogenicky“ (ne)stárnout. 

    Moje projekty se navzájem prolínají a místy i doplňují, a proto při některých kliknutích se ocitnete na jiné web adrese (az-e-booky.cz) - konkrétně v případě objednávek, protože na tomto webu mám svůj fakturační a komunikační systém.                                                                                                                                                                                                                                                

 

Historie projektu

    Je tomu více než deset let, co spatřil světlo světa nový produkt pod názvem FlipAlbum. Od té doby toto digitální album svůj program v původně jednoduché formě značně obohatilo a vylepšilo. A nejen to, dnes přináší současně i mnohá zjednodušení a uživatelský komfort. V současnosti má FlipAlbum už na světě více než 1,8 milonu uživatelů -  s tím, že naprostá většina má staženu jednoduchou verzi zdarma, která je však ochuzená o mnohé funkce. 

    Vzhledem k určité tzv. složitosti práce s programem se postupně nabídky na zhotovení FlipAlba pro klienty vytratily, a tak jsme se rozhodli projekt FlipAlba v jeho nejmodernější podobě znovu oživit - jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele. Poslední, moderní verze programu PRO podle nás může naplnit očekávání i těch nejnáročnějších klientů, a proto jsme spustili tento náš nový projekt. 

 

Naši uživatelé

    Naši nabídku FlipAlba směřujeme na všechny, kdo mají rádi své fotografie, chtějí jim dát řád a příběh, chtějí udělat radost s překvapením svým blízkým v podobě nevšedního dárku, který zaboduje při všech slavnostních rodinných příležitostech. Určitě Vaše rodina i přátelé budou mít z digitální knihy na svém tabletu či počítači velkou radost.

    Zhotovení FlipAlba samozřejmě od objednávajícího vyžaduje malou přípravu: aby si udělal výběr ze svých fotografií, napsal k nim případné texty, eventuálně je i doplnil krátkými videi, nebo si i vybral pozadí podle svého vkusu..... Podrobné pokyny k objednávce najdete na našich stránkách a můžete se spolehnout na to, že naši grafici jsou připraveni s Vámi spolupracovat a vyplnit každé Vaše splnitelné přání. 

    Velký nevšední náboj prezentace skýtá FlipAlbum pro firmy:  můžete se odlišit od konkurence a netradiční formou se prezentovat svým zákazníkům. Na výstavách, webinářích, v předváděcích prodejnách, na seminářích, atd. si můžete nechat rozmnožit prezentaci a dávat FlipAlbum na CD, nebo na flash discích svým zákazníkům. Nebo také můžete svým zákazníkům věnovat prezentaci či dokonce katalog výrobků jako součást prodeje. V tom případě vše zajistíme, včetně fotografií, videí, hudby, komentářů a dohodneme cenu, která bude pro všechny příjemná.